Ką daryti, kad rudenį nepaūmėtų atopinis dermatitas?

list Kategorijoje: Atopinis dermatitas Data:

Liko vos kelios savaitės ir vaikai pradės eiti į darželius ar mokyklas. Ar pastebite, kad būtent rudenį paūmėja atopinis dermatitas?

 

Paūmėjimui įtakos turi ne tik sumažėjęs saulės spindulių kiekis, padidėjusi drėgmė, bet ir emocinė savijauta. Atsiranda vis daugiau mokslinių tyrimų, kurie įrodo, kad egzistuoja ryšys tarp odos ir žmogaus emocinės savijautos. Užgniaužtas stresas, nerimas, įtampa, pyktis virsta fiziologiniais simptomais. Vienas iš jų – atopinis dermatitas.

 

Nepaisant kaip sekasi ugdymo įstaigose – visi be išimties patiria jaudulį ar net įtampą, o prasidėjus mokslo metams dirgiklių bus tik daugiau.

 

Taigi, kaip pasiruošti?

  • ·        Rekomenduojame jau dabar vaikams vakare maudytis valerijono nuoviro vonioje. Po jos iškart pasitepti maitinamuoju kremu ( https://bit.ly/problemines_odos_maitinantis ). Ryte, iškart atsikėlus – drėkinamuoju kremu ( https://bit.ly/problemines_odos_drekinantis ).

  • ·        Padėkime vaikams išmokti ir kartu su jais atlikime atsipalaidavimo praktikas. Pavyzdžiui, kvėpavimo pratimus.

  • ·        Susiduriate su emociniais iššūkiais, kuriuos sunku savarankiškai įveikti? Kreipkitės pas psichoterapeutą.

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Saplis Lapkritis Gruodis
  • Registruotis

Naujos vartotojo paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atkurti slaptažodį