Pagerėjo odos būklė. Ką daryti?

list Kategorijoje: Patarimai Data:
Atopiškos, jautrios, itin sausos odos būklė pagerėjo? Ką daryti toliau?
Sveika oda turi pakankamą riebalinį sluoksnį, ji nedehidratuoja, todėl puikiai gali vykdyti savo pagrindinę funkciją – atsinaujinti ir apsaugoti mus nuo aplinkos poveikio.
Sausa, atopiška oda dažnai būna labai plona ir net kai pagerėja jos būklė (dažniausiai tai nutinka vasarą ?), vis tiek reikia reguliariai tepti kremais, kad paodyje susisluoksniuotų kuo daugiau sveikos odos sluoksnių. Taip pasiruošime rudens sezonui, kuomet prasidėjus šildymui, oda sparčiai sausėja, įtrūkinėja. Turint kuo gilesnį sveikos odos sluoksnį, ne taip stipriai startuoja dermatitas.
Kremais reikia tepti ne taip dažnai, kaip rudens, žiemos sezonu. Užtenka vieną kartą dienoje. Svarbiausia laikytis 3 minučių taisyklės – po maudynių, per 3 minutes, ištepti odelę abejais kremais. Tiek drėgmę atstatančiu (https://bit.ly/PUPASUPA_drekinantis), tiek maitinančiu kremu (https://bit.ly/PUPASUPA_maitinantis).
Vasarą labai svarbu jautrios odos nenudegti, todėl venkite tiesioginių saulės spindulių. Ypatingai tarp 11-15 val.
Taip pat, sveika odos būklė stipriai susijusi su virškinimu, todėl jautrios odos savininkams būtina atkreipti dėmesį į savo mitybą.

Pagal žymes

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Saplis Lapkritis Gruodis
  • Registruotis

Naujos vartotojo paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atkurti slaptažodį