Vasara ir atopinis dermatitas. Ką reikėtų žinoti?

list Kategorijoje: Atopinis dermatitas Data:

Turėdami 9 metų „stažą“ su atopiniu dermatitu, pastebėjome, kad šiltuoju laikotarpiu atopinės odos būklė ženkliai pagerėja. O kokia situacija pas jus? Saulė daro itin teigiamą poveikį jautrios odos turėtojams, bet tuo pačiu reik saugotis perkaitimo, perdegimo. Tai gali sukelti odos šutimus, niežėjimus, bėrimus.

 

Taigi, kaip prižiūrime odą šiltuoju sezonu?

  • ·        Visų pirma – saugomės tiesioginių saulės spindulių, vengiame eiti į lauką tarp 11-15 val. Jeigu deginamės (nuo 9-11 val. ir nuo 15-17 val.) naudojame natūralių aliejų mišinį, kuris saugo nuo UV spindulių.

  • ·        Ryte visą kūną tepame emolientu. Šiam tikslui naudojame kartu su LSMU mokslininkais sukurtą drėkinantį kremą – https://bit.ly/drekinantis_is_PupaSupa, kuris drėkina ir veikia antibakteriškai.

  • ·        Dienos metu geriame daug vandens, stengiamės neperkaisti.

  • ·        Po pietų geriame žuvų taukus su Omega-3. Tai padeda mažinti organizmo uždegiminius procesus.

  • ·        Prieš einant miegoti, ypač jei dienos eigoje vaikas patyrė pokyčių, nerimo, maudomės raminančioje vonelėje (valerijono arba lakišiaus arbatų).

  • ·        Jei reikia plauti galvą, naudojame švelnų šampūną-prausiklį su avižomis ir argano aliejumi – https://bit.ly/_sampunasprausiklis.

  • ·        Iškart po maudynių, nepraėjus 3 minutėms, visą odą ištepame emolientu https://bit.ly/drekinantis_is_PupaSupa ir vieną kartą (jei odos būklė gera), probleminės odos kremu – https://bit.ly/maitinantis_is_PupaSupa . Jį taip pat sukūrėme su LSMU mokslininkais. Visus PUPA SUPA produktus atopiškai odai galite rasti šiame rinkinyje: https://bit.ly/_Rinkinys.

  • ·        Miegame vėsiame kambaryje.

 

Šios rutinos laikomės ir kai odos būklė yra puiki, kadangi prisižiūrint mitybą, reguliariai tepant kremais, paodyje susisluoksniuoja sveikos odos sluoksniai. Tai tarsi pasiruošimas rudens sezonui, kuomet prasidėjus šildymui, oda sparčiai sausėja, įtrūkinėja. Turint kuo gilesnį sveikos odos sluoksnį, ne taip stipriai „startuoja“ dermatitas.

 

P.S. Tai mūsų asmeninė patirtis, todėl prieš pasinaudojant patarimais, būtinai pasitarkite su savo gydytoju. Turint atopinį dermatitą praėjome ilgą, sunkų kelią, todėl puikiai suprantame su kuo susiduriate.

 

Linkime begalinės kantrybės ieškant savojo recepto.

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Saplis Lapkritis Gruodis
  • Registruotis

Naujos vartotojo paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atkurti slaptažodį