Kai užuodžiame levandas, vaizduotėje iškyla Provanso žavesys. Kai norisi kažko saldaus, svajojame apie belgišką šokoladą. Svajojame... Kai užsidirbsime labai daug pinigų, juos laikysime Šveicarijos banke, o už palūkanas įsigyta banglente plaukiosime Puerto Rike... „Mama, man niežti žandą“, - visus „kai“ staiga išvaiko pats didžiausias gyvenimo turtas, kuriam dar tik ketveri, ir kuriam visos svajonės, džiaugsmai ir nuoskaudos sukasi aplink mamą.

„Kosmetika gimė, nes to reikėjo mano sūnui Juliui - jis sirgo atopiniu dermatitu. Po metų nemiegotų naktų ir nuolatinio lankymosi pas gydytojus, namuose buvo daugiau hormoninių tepalų negu vaiko žaislų. Pradėjau domėtis, ką aš jam tepu. Taip gimė idėja (bendradarbiaujant su LSMU mokslininkais) sukurti pirmąją lietuvišką natūralią kosmetiką, skirtą vaikučiams“, - pasakoja Jurgita „PUPA SUPA“ - kosmetika sukurta mamos.

„Dėl efektyvesnio poveikio odai aš kosmetikos gamyboje naudoju hidrolatus, o ne vandenį, kuris daugelyje kitų gaminamų kremų dažniausiai naudojamas kaip pagrindas. Iš gėlių ir vaistažolių išgaunami hidrolatai yra aukščiausios kokybės, nes visos žaliavos atrenkamos labai kruopščiai. Produktai pagal individualų užsakymą gaminami vaistinėje, o taip užtikrinamas jų stabilumas ir šviežumas”, - pasakoja Viltenės ir Juliaus mama bei pristato unikalius kremus, tarp kurių sau tinkamą ras kiekvienas šeimos narys.

  • Registruotis

Naujos vartotojo paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atkurti slaptažodį